Forte - FORQUICK

Oferta FORTE For Quick to zestawy tanich i nowoczesnych a zarazem wyjątkowo praktycznych mebli z kolekcji mebli FORTE.

W ofercie Forte ForQuick znajdują się biurka, komody, szafy, meblościanki, kuchnie, zestawy mebli, sypialnie i przedpokoje.

Oferta For Quick FORTE to tanie meblowanie.

 • przykład a

  CLIP - zestaw mebli

  System Clip to nowa propozycja praktycznego kompletu do pokoju dziennego i młodzieżowego. Wzornictwo oparte na współczesnych trendach oraz funkcjonalne bryły pozwalają na szybkie i niedrogie zaaranżowanie zarówno małych jak i większych pomieszczeń. System Clip dostępny jest w dekorze Noce Tango H28.

 • DESKS - biurka

  Są podstawowymi elementami wykorzystywanymi do aranżacji takich wnętrz jak biura, pokoje młodzieżowe lub pokoje dzienne. Prezentowane modele stanowią ekonomiczną propozycję dla osób pragnących szybko i funkcjonalnie przeobrazić wnętrza swojego domu lub biura.

 • DIXI - regały i komody

 • HELEN - sypialnia

  Sypialnia HELEN Forte to uniwersalny zestaw pasujący praktycznie do każdej sypialni. Sypialnia składa się z dużej szafy ubraniowej, komody z szufladami, dwóch stolików nocnych oraz łóżka dostępnego w dwóch wymiarach. Istnieje także możliwość zakupu sypialni HELEN w wersji z błyszczącymi frontami - sypialni HELEN PLUS.

 • NIKO - szafy i sypialnie

  Meble NIKO to uniwersalny system do Twojej sypialni. System "Sypialnia NIKO" składa się z kilku szaf ubraniowcyh, eleganckiego i szerokiego łóżka, komody oraz stolika nocnego. Ciepły odcień koloru noce tango powoduje, że Twoja sypialnia jest oazą wypoczynku i spokoju.

 • PRIMO - kuchnie

  Kuchnia w bloku lub aneks kuchenny w domu jednorodzinnym są pomieszczeniami, w których najczęściej szukamy kompromisu pomiędzy przestrzenią a funkcjonalnością. Zestawy mebli kuchennych PRIMO to idealna odpowiedź na takie potrzeby. Gama oryginalnych wzorów i wybarwień pozwoli na uzyskanie ergonomicznego wnętrza oraz możliwości dowolnej rozbudowy dosłownie w jeden dzień.

 • Pozostałe serie